Zachodniopomorski Program Antysmogowy

17 czerwca 2020

Od poniedziałku w Urzędzie Miejskim w Stargardzie rozpoczął się nabór wniosków do projektu pn. „Zachodniopomorski Program Antysmogowy – likwidacja pieców na paliwo stałe na terenie Gminy Miasto Stargard”. Wszelkie informacje związane z dofinansowaniem do wymiany starych pieców na bardziej ekologiczne dostępne są na stronie https://www.stargard.pl/aktualnosci/sa-pieniadze-na-wymiane-piecow.

Jednym z załączników, które muszą Państwo dołączyć do wniosku jest informacja o możliwości przyłączenia do m.s.c. W zakładce do pobrania znajduje się gotowy wniosek, który należy wypełnić i dostarczyć do PEC Stargard – osobiście, pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres pec@pec.stargard.pl . Druk wniosku dostępny jest również w siedzibie PEC Stargard (można wypełnić na miejscu).
Z powodu trwającej pandemii i związanych z nią ograniczeń w przyjmowaniu interesantów, wnioski należy składać w portierni siedziby PEC przy ul. Nasiennej 6 (wjazd ze szlabanem do ciepłowni). W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z p. Magdaleną Dziwir-Sosin (mdziwir@pec.stargard.pl, 91-578-84-64).