Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
ul. Nasienna 6
skrytka pocztowa 69
73-110 Stargard
...więcejO nas

Z dumą prezentujemy Państwu naszą firmę, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Stargardzie Szczecińskim, które wpisane w historię miasta, powstało w 1957 roku.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem energii cieplnej dla potrzeb C.O., C.W. oraz wentylacji na terenie całego Stargardu.

Naszą misją jest zapewnienie mieszkańcom, przedsiębiorstwom i instytucjom naszego miasta czystego, niezawodnego i bezpiecznego ciepła. Zadanie to realizujemy od lat inwestując w nowoczesne technologie oraz rozbudowując sieć ciepłowniczą w mieście.

Istniejący system ciepłowniczy zasilany jest ze źródła, jakim jest ciepłownia przy ul. Cieplnej, w której zainstalowanych jest pięć kotłów WR-10 i dwa kotły WR-25.

Nasze wieloletnie działania na rzecz zdobycia i utrzymania zaufania Odbiorców zostały w 2000 roku uhonorowane otrzymaniem certyfikatu jakości ISO 9002 na produkcję, przesył i dystrybucję ciepła.

W roku 2003 nasza firma wdrożyła system zarządzania jakością wg międzynarodowej normy ISO 9001:2000. Doskonalenie jakości działalności przedsiębiorstwa jest jednym z podstawowych celów naszej firmy.

Dążenie do doskonalenia jakości, utrzymywanie wysokich standardów działalności spółki PEC stanowiło podstawę do udziału w 2005 roku w konkursie Zachodniopomorskiej Nagrody Jakości. Spółka PEC została laureatem I edycji tego konkursu.
W latach 2006 i 2009  odnawialiśmy system zarządzania jakością.